Pre účastníkov / fanúšikov Big Bear’s Backyard Ultra máme aj drobný merch.

Tričká:

Vyrobené sú z príjemného funkčného materiálu z celoplošnou sublimačnou potlačou, vhodné na pobehnutie ale aj na nosenie počas horúcich letných dní.

Verzia 2021 na prvý ročník

Predná strana trička je logo na pozadí miesta konania, na zadnej strane je Will Hawyard 😀 bežiaci do západu slnka počas jeho brutálneho výkonu na Backyard Ultra v Tennessee.

Cena je EUR25 + poštovné.

front
back
Will with the tee

Verzia 2022 na druhý ročník

Predná strana trička je logo, na pozadí foto z prvého ročníka, na zadnej strane je most cez Vodné dielo pri západe slnka, ako ho bežcí majú pri peknom počasí počas behu večer vidieť.

Cena tričiek je EUR25 + poštovné.

front
back

Cena je EUR25 + poštovné.

Okrem tričiek sú dostupné aj čiapky, gym bagy a náramky.

čiapka / cap
gym bag
náramok / bracelet

Tričká ako aj ostatný merch je možné si objednať cez Trailcentrum.sk . Ak je Vaša veľkosť nedostupná, pošlite nám prosím v email alebo nás kontaktujte cez našu Facebook stránku. V prípade ak by bol záujem väčší ako je momentálna dostupnosť tak by sme dovyrobili aj iné veľkosti a aj dámske strihy.

We have prepared some merchandise for the participants and fans of Big Bear’s Backyard Ultra.

Tees:

Tees are produced from pleasant technical material with all over sublimation print. They are suitable for running as well as for a stroll on a hot summer days.

2021 Edition

The front of the tee has the event logo on the background of the event venue. Back of the tee shows WIll Hayward running into sunset during his mega performance at Big’s in Tennessee.

2022 Edition

The front of the tee has the event logo, on the background a photo from the first edition of BigBear’s. Back of the tee shows the bridge over the reservoir in the sunset, as seen by runners during the race.

Price is EUR25 + shipping.

Besides tees we also have caps, gym bags and bracelets (see photos above).

Tees as well as other merchandise can be ordered through Trailcentrum.sk – (size chart here) . If your size is out of stock please email us or contact us via oir Facebook page. In case the interest is bigger than our current stock we will make extra production in other sizes in both mens and ladies cuts.