Pre Big Bear’s Backyard Ultra sme pripravili aj tričko.

Tričiek bolo ale zatiaľ vyrobených na skúšku len niekoľko málo kusov pre organizačné účely. Máme ešte niekoľko málo kusov v pánskych (unisex) veľkostiach L, M a S. Vyrobené sú z príjemného funkčného materiálu z celoplošnou sublimačnou potlačou, vhodné na pobehnutie ale aj na nosenie počas horúcich letných dní.

Predná strana trička je logo na pozadí miesta konania, na zadnej strane je Will Hawyard 😀 bežiaci do západu slnka počas jeho brutálneho výkonu na Backyard Ultra v Tennessee.

Cena je EUR25 + poštovné. Tričká je možné si objednať cez Trailcentrum.sk . Ak je Vaša veľkosť nedostupná, pošlite nám prosím v email alebo nás kontaktujte cez našu Facebook stránku. V prípade ak by bol záujem väčší ako je momentálna dostupnosť tak by sme dovyrobili aj iné veľkosti a aj dámske strihy.

front
back
Will with the tee

We have prepared a tee for our Big Bear’s Backyard Ultra.

At the moment we only made a trial run of few pieces for organizational purposes. We still have few pieces in men’s (unisex) sizes L, M, S available. Tees are produced from pleasant technical material with all over sublimation print. They are suitable for running as well as for a stroll on a hot summer days.

The front of the tee has the event logo on the background of the event venue. Back of the tee shows WIll Hayward running into sunset during his mega performance at Big’s in Tennessee.

Price is EUR25 + shipping. Tees can be ordered through Trailcentrum.sk – (size chart here) . If your size is out of stock please email us or contact us via oir Facebook page. In case the interest is bigger than our current stock we will make extra production in other sizes in both mens and ladies cuts.